محل تبلیغات شما

به خدا من که خودم ساکن این خونه ام روم نمیشه تماس هامو با تلفن خونه بگیرم همه ش بسته می خرم‌. بعد این مفت خور الدنگ دو ساعته افتاده رو تلفن. فقط خدا می دونه من چقدر از این مدل نرهای نکبت بیزارم از نفس کشیدنش هم می خوام بالا بیارم وای به حال بقیه ی کارهاش. یابو ساعت دو نصف شب کلید می ندازه می ره تو خونه ی کسی که آدم دوپای بیشعور چنین می کنه؟ سگ رید تو سرت که انقدر بیشعوری هنوز با چهل سال سن و سه تا سگ توله. به خدا منو بکشن هم برم خونه ی کسی یه آب بخوام بخورم اجازه می گیرم این یابو علفی تمام زندگی ما رو می گرده دلم می خواد دست بندازم دور گردنش و جون دادنشو در اثر فشار دادن دستم ببینم بلکه حرص هام خالی شه. صبح هم یه خروار سر و صدا کرده خوابو از چشم من گرفته الانم اومدم بخوابم باز کلید انداخته اومده تو دارم از تپش قلب تلف می شم. مدامم یا بوی گه سیگار راه می ندازه یا اخ و تف های نرونه یا چایی هورت کشیدن. انگل تو چه خاصیتی داشتی تو کل زندگی نکبت بارت آخه؟

ولله خونه هم یه سری آداب و رسوم داره هر گوساله ای کلید نداره بلکه در می زنه می ره تو. حرمت نداره این خونه هر الاغی کلید داره هر ساعتی می خواد میاد و می ره.

در حیرتم از مرام این مردم پست

در حیرتم از خودم و خر و خرما و خدا

در حیرتم از خودمُ خرُ خرما و خدا ....

تو ,خونه ,هم ,ی ,ره ,خدا ,می ره ,خونه ی ,ی کسی ,هم یه ,این خونه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها